Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Artykuły

Wideokonferencja Kół Naukowych już 31 marca!

Wideokonferencja

Spotkania, konferencje naukowe, ćwiczenia czy konsultacje z ekspertami, kiedyś normalny tryb działania Kół Naukowych Akademii WSB, obecnie niemożliwy. Bieżący czas to sprawdzian dla uczelni, które muszą przenieść nauczanie i spotkania w kontakcie w sferę on-line. Uczelnią, która bardzo sprawnie odnalazła się w kryzysie, jest Akademia WSB!

 

Serdecznie zapraszamy na wideokonferencję Kół Naukowych Akademii WSB, która odbędzie się 31 marca 2020 r. o godz. 11.00.

 

Jak się zgłosić? Wystarczy kliknąć:

czytaj więcej o Wideokonferencja Kół Naukowych już 31 marca!

Wykłady w formie webinarów dla studentów i słuchaczy Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie

Szanowni Państwo,

 

W związku z przedłużającą się sytuacją związaną z zagrożeniem rozprzestrzeniania się COVID-19 Akademia WSB przygotowała dla Państwa zajęcia w formie zdalnej. Zapraszamy Państwa do udziału w webinarach (przekaz on-line – „na żywo” z zachowaniem interakcji pomiędzy prowadzącym a uczestnikiem) realizowanych za pośrednictwem platformy Click Meeting.

czytaj więcej o Wykłady w formie webinarów dla studentów i słuchaczy Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie

List Rektora do Studentów, Doktorantów i Słuchaczy Akademii WSB

Szanowni Państwo,

 

Sytuacja zagrożenia zachorowaniem na COVID-19 dotyka nas wszystkich - w tym całą społeczność akademicką. Pomimo trudności Akademia WSB, chcąc w najpełniejszy sposób realizować swoją misję edukacyjną, podjęła niezwykle wytężone działania, aby przeorganizować formę kształcenia, w taki sposób, aby nie narażać studentów, słuchaczy czy doktorantów Akademii WSB na konieczność przebywania w dużych grupach, które może powodować zagrożenie zachorowaniem. Działania te podjęliśmy mając świadomość obowiązku zapewnienia Państwu pełnego zaplanowanego toku kształcenia – bez względu na uciążliwe okoliczności rozprzestrzeniającej się epidemii. 

czytaj więcej o List Rektora do Studentów, Doktorantów i Słuchaczy Akademii WSB

Dziekanat zawiesza obsługę bezpośrednią studentów

Szanowni Państwo, 

Uprzejmie informuję, iż  podejmując działania zapobiegawcze rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV2 w okresie zawieszenia zajęć odbywających się w formie zajęć z bezpośrednim udziałem nauczycieli akademickich i studentów od . 12.03.2020 r. przez okres najbliższych dwóch tygodni tj. do dnia 29.03.2020 r. dziekanat studiów wyższych i podyplomowych oraz dział rekrutacji zawiesza bezpośrednią obsługę studentów i słuchaczy.

czytaj więcej o Dziekanat zawiesza obsługę bezpośrednią studentów

Komunikat dotyczący zawieszenia zajęć dydaktycznych

Szanowni Państwo,

 

Uprzejmie informuję, iż - podejmując działania zapobiegawcze rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV2 - Rektor Akademii WB zdecydowała o zawieszeniu zajęć odbywających się w formie zajęć z bezpośrednim udziałem nauczycieli akademickich i studentów od jutra tj. 12.03.2020 r. przez okres najbliższych dwóch tygodni tj. do dnia 29.03.2020 r. we wszystkich wydziałach i jednostkach dydaktycznych AWSB.

czytaj więcej o Komunikat dotyczący zawieszenia zajęć dydaktycznych

Stypendia

Drodzy studenci, 31 marca mija termin składania wniosków stypendialnych. W związku z pandemia koronawirusa SARS-CoV2 prosimy o składanie wniosków zdalnie:

- elektronicznie (wniosek należy pobrać, wydrukować, wypełnić, podpisać, zeskanowć i przesłać na adres: krycerz@wsb.edu.pl lub makaminska@wsb.edu.pl

- pocztą tradycyjną (wniosek należy pobrać, wydrukować, wypełnić, podpisać, przesłać na adres: Akademia WSB, Dzial stypendiów, ul. Cieplaka 1C, 41-300 Dąbrowa Górnicza

czytaj więcej o Stypendia

Zalecenia dla uczelni w związku z ryzykiem koronawirusa

Koronawirus

 

Główny Inspektorat Sanitarny wydał zalecenia dla uczelni wyższych w związku z potencjalnym ryzykiem pojawienia się na terenie Polski nowego koronawirusa (SARS-CoV-2). Akademia WSB na bieżąco monitoruje sytuację.

czytaj więcej o Zalecenia dla uczelni w związku z ryzykiem koronawirusa

 

Nasi partnerzy